Rekrutacja do LEGO? Dwudniowe budowanie

Dla fanów kloców LEGO udział w takiej rekrutacji to czysta przyjemność. Aby dostać posadę konstruktora w LEGO najpierw trzeba przejść dwudniową bitwę z innymi kandydatami. Oczywiście bitwę na skonstruowane modele.

Do Bostońskiego oddziału LEGO, pod koniec stycznia odbędzie się ciekawa w formie rekrutacja. Otwarty jest wakat konstruktora, czyli osoby odpowiadającej za tworzenie nowych koncepcji zestawów klocków i budowanie nowych modeli. Firma nie potrzebuje osób z udokumentowanym doświadczeniem (jak zresztą takie zdobyć), ale z konkretnymi umiejętnościami, które przede wszystkim opierają się na tym, by z istniejących zestawów LEGO potrafić skonstruować nowe, ciekawe budowle.

Rekrutacja trwać będzie dwa dni. W czasie weekendu (25-26 stycznia), zarejestrowani wcześniej na stronie firmy kandydaci, będą układać kilka konstrukcji w zadanych przez firmę obszarach tematycznych. Mogą wykorzystywać dowolną ilość klocków, ale na każde zadanie przewidziana jest określoną ilość czasu. Szanse mając zatem ci, którzy są naprawdę fanami LEGO i na bawieniu się klockami spędzili sporo czasu. Dla miłośników LEGO już sama taka rekrutacja to spora frajda, zatem firma spodziewa się dużej ilości aplikacji. Gdyby wszystkie firmy robiły tego typu rekrutacje, każda rozmowa kwalifikacyjna byłaby dla nas przyjemnością, prawda?

źródło fot.:daniel wildman/sxc.hu

Tagi: