Praca marzeń – konstruktor Lego

Czy jak byliście dziećmi, to lubiliście bawić się klockami Lego? A co powiedzielibyście na pracę, która polega na składaniu klocków przez cały dzień? Zabawa na całego i to za pieniądze? Taką pracę mają konstruktorzy w Lego. Obecnie, poszukiwany jest nowy członek ekipy do oddziału firmy na Florydzie.

Master Model Builder to stanowisko, na którym przez cały dzień buduje się nowe modele z klocków Lego. Poza tymi obowiązkami, trzeba też czasem udzielić wywiadu (bo jest to na tyle nietypowy zawód, że dziennikarze często chcą się dowiedzieć nieco więcej o pracy konstruktora). Zatem – składanie klocków i wywiady stanowią w zasadzie całość pracy na tym stanowisku. Prawdziwa praca marzeń, która sprawia, że możesz czuć się dzieckiem przez całą dorosłość, prawda?

Obecnie tematyczny park poświęcony Lego, zlokalizowany na Florydzie poszukuje kolejnego pracownika. Kandydaci mają przygotować własną wersję modelu w oparciu o klocki Lego, nagrać filmik prezentujący własnoręcznie wykonaną pracę i przesłać go do firmy. Najlepsi, zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Podczas nich, każdy kandydat przejdzie szereg testów związanych z umiejętnościami manualnymi, wyobraźnią przestrzenną oraz kreatywnością. Szczęśliwiec, który zdobędzie etat, dołączy do ekipy w nowym roku.

Wymagania są dość nietypowe – nie potrzeba tu specjalistycznego wykształcenia, a poziom znajomości angielskiego musi jedynie wystarczać na rozumienie poleceń. Za to trzeba być uważnym, mieć świetną pamięć i doświadczenie w rękodziele. Trzeba też doskonale znać klocki Lego.

Wynagrodzenie wynosi 12$ na godzinę. Do tego dochodzi ubezpieczenie, opieka medyczna, darmowe wejście na teren parku dla całej rodziny i … zniżka na produkty Lego.

ogłoszenie: florida.legoland.com

Tagi: