4 prace marzeń od producenta pianki do golenia

W zasadzie nie prace a staże – są to bowiem 2 miesięczne kontrakty, w czasie których, osoba, która wygra rekrutację, będzie mogła się dużo nauczyć. Organizatorem „najlepszych staży na świecie” jest producent kosmetyków do golenia. Jak widać, praca nadal jest jednym z lepszych kanałów promocji. Co ciekawe, staże nie są organizowane w firmie produkującej kosmetyki, ale dzięki współpracy z innymi podmiotami stworzono cztery ciekawe oferty, które z goleniem sensu stricte wiele wspólnego nie mają.

Co oferuje firma Edge Shave Gel? Każda z osób, która zdecyduje się na aplikowanie o pracę w konkursie, może starać się o jedną z prac na czterech różnych i ciekawych stanowiskach:

The SI Swimsuit Photographer – osoba ta będzie asystować dyrektorowi departamentu fotografii magazynu Sports Illustrated . Pracując z profesjonalistami na planie zdjęciowym może się sporo nauczyć o tym, na czym polega praca profesjonalnego fotografa i jak organizuje się i przeprowadza sesje zdjeciowe.

The Thrillist Taste Tester – dla Thrillist, magazynu kulinarnego, zwycięzca będzie przez dwa miesiące przeprowadzał testy restauracji – oczywiście pod czujnym okiem doświadczonego krytyka kulinarnego.

The Awesomes’ Funnyman – zdobywca tego stażu, weźmie udział w produkcji kilku odcinków kreskówki „Awesomes” stworzonej przez Seth Meyers’a i Mike Shoemaker’a.

The IGN Community Correspondent – wejściówka na Pax Prime – jedną z większym imprez poświęconych grom konsolowym oraz bycie korespondentem dla IGN – jednego z większych serwisów poświęconych grom, to nagroda dla czwartego zwycięzcy.

Każda osoba, która wygra „pracę marzeń” będzie pracować pod okiem profesjonalisty i zyska ciekawy punkt w CV. Trzeba tylko pokonać kilka tysięcy osób w rekrutacji.

Jak aplikować? Poprzez grywalizacyjną aplikacje na Facebook.

Tagi: