33 prace w 33 tygodnie !

Pamiętacie Daniel’a Seddiqui, który w 50 tygodni podjął się 50 prac? Daniel swój projekt realizował na terenie USA – teraz mamy okazję śledzić podobne działanie – tym razem będą to 33 prace, realizowane na terenie Europy.

Wyzwanie podjęcia się 33 różnych prac w 33 tygodnie postawił sobie francuz Jan Lachner. Obecnie zaczął realizować 17 tydzień – akurat w Polsce. Będzie przez cały tydzień pracował w Gniewinie w województwie pomorskim, w Gminnym Ośrodku Turystyki i Sportu, który ma gościć hiszpańską reprezentacje podczas Euro 2012.

Jan Lachner ma dopiero 25 lat, a dzięki projektowi będzie miał spore doświadczenie zawodowe – łowił już ryby na Malcie, był piekarzem w Liechtensteinie, barmanem w Dublinie czy testerem piwa w Pradze. Próbował nawet sił jako nauczyciel flamenco (o tyle dziwne, że nie umie tańczyć – zatem część doświadczenia zawodowego nie będzie miała może sensownej podbudowy).

Z Polski, Lachner uda się do Genewy , do biura europosła, z którym przez tydzień będzie współpracował.
I co sądzicie o takim pomyśle na zdobycie doświadczenia zawodowego? Na pewno wymagał wielu przygotowań i .. raczej nie da się w takiej formie pracy za granicą odłożyć pieniędzy – bardziej prawdopodobne, że Jan Lachner dopłaci do całego projektu.