Mów to co myślisz na rozmowie kwalifikacyjnej

odrzucenie na rozmowie31 460x3071111 1 Mów to co myślisz na rozmowie kwalifikacyjnejJak się wyróżnić na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak podaje Business Insider, najlepiej mówić po prostu to, co się myśli. Bez ogródek. Rada ta, pochodzi od Arianny Huffington, założycielki Huffington Post i prezeski startupu Thrive Global.

Umiejętność mówienia wprost tego, co się myśli – bez wstydu, zażenowania czy krygowania się, to jedna z cech, które – wg. Szefowej spółki – stanowią o tym, że będziesz cennym nabytkiem dla firmy. Mówienie wprost tego, co się myśli, świadczy o pewności siebie i wewnętrznej odwadze.

Druga cech, która wg. Arianny jest predykatorem sukcesu przyszłego pracownika, to umiejętność zadbania o siebie. Oznacza to zarówno umiejętność zadbania o własny wolny czas i rozrywki jak i to, by się wysypiać, mieć czas na aktywność fizyczną i dbanie o własne zdrowie. By pokazać to, że umiesz o siebie zadbać, trzeba na rozmowę przyjść wypoczętym, dobrze ubranym i prezentować się w sposób pokazujący, że jesteś ze swojego życia zadowolony.