Najlepsza fucha świata – 14.000$ za 4 godziny picia piwa

piwoCarlsberg powraca z wizją najlepszej pracy świata. Choć de facto to nie praca lecz fucha, bo zajmuje zaledwie 4 godziny. Za to, płaca jest naprawdę konkretna.

Carlsberg Singapure uruchomił kolejną kampanię reklamową pod przykrywką szukania pracy. Jest to wprawdzie bardziej fucha, bo ogranicza się zaledwie do 4 godzin pracy, ale jednak trzeba się namęczyć. Zadaniem pracownika będzie … picie piwa. Co więcej będzie musiała robić taka osoba naprawdę nie wiadomo, bo w ogłoszeniu, które możecie zobaczyć tutaj, jest napisane jedynie, że trzeba delektować się zimnym piwem oraz zabawiać przyjaciół. Nie jest wymagane żadne doświadczenie a jedynie pasja dla marki piwa Carlberg (oraz możliwość bycia w Singapurze 8,9 i 15 grudnia).

Aby pracę zdobyć należy wypełnić formularz, w którym poza standardowymi danymi (wiek, zawód) należy wpisać w 140 znakach co daje ci picie piwa (jak się czujesz w tym czasie oraz jaka piosenka najlepiej odzwierciedla pozytywne emocje odczuwane podczas picia piwa tej marki. Innymi słowy, za kwotę 14.000$ Carlsberg robi szeroko zakrojone badania marketingowe, które wyłonią prawdopodobnie kolejną piosenkę, którą będziemy słyszeć w reklamach.  Porównując do standardowych cen takich usług to mała kwota – a przyznać trzeba że będzie jakiś jeden szczęśliwiec, który ją otrzyma.

Zgłoszenia przyjmowane są do 04 grudnia 2016 roku.

Tagi: