Żyj luksusowym slow life i zarabiaj – praca marzeń (w Polsce)

photographers-1150033_640Naczytaliśmy się już o tych wszystkich pracach marzeń, prawda? Miesiącach spędzanych w ekskluzywnych kurortach, dalekich zakątkach, korzystaniu z uroków lokalnych restauracji, sprawdzania, ile zabawy można wyciągnąć z pobytu w danym miejscu, spaniu całymi dniami – innymi słowy o pracy, w której płacą ci za to, że świetnie się bawisz, zwiedzasz, jesz, imprezujesz i żyjesz pełnią życia. Niestety, takie oferty najczęściej nie były dostępne dla Polaków lub konkurencją do ich zdobycia był cały świat. Teraz mamy taką ofertę na naszym poletku. Dla osoby, która mówi „po naszemu” – zatem konkurencja mniejsza. To co? Aplikujesz?

Ofertę najlepszej pracy na świecie ogłosiła tydzień temu na swoim profilu FB Eskadra. Poszukiwany jest redaktor. Nie byle jaki jednakowoż. Musi to być osoba, która (jak przystało na pracę marzeń), pragnie rozsmakowywać się w dobrym jedzeniu, jeździć autem po ciekawych i oryginalnych hotelach w Polsce, nocować w nich, sprawdzać pakiety atrakcji i generalnie powolutku smakować życie oraz umieć to później przekazać w formie notatek, artykułów, blogów i fotografii.

eskadra_ogloszenie

Do obowiązków takiego szczęściarza będzie należało robienie profesjonalnych fotografii, prowadzenie wywiadów, tworzenie wpisów na social media, prowadzenie bloga – czyli generalnie standard typowej „turystycznej pracy marzeń”. Niestety, jak to zwykle przy takich ofertach bywa, jest to opcja na jedynie krótką – 3 miesięczną przygodę. Dla osób, które są otwarte na takie eksperymenty, może to jednak być przygoda życia!

Kim trzeba być, by się dostać? Prawdziwy klucz do tego, kto jest poszukiwany, mają pracownicy Eskadry. Oficjalnie musi to być osoba, która zna się na rzeczy. Oczywiście, każdemu z nas wydaje się, że umie pisać, robić zdjęcia i dobrze się bawić, tak więc zgłoszeń powinno być sporo. Z pewnością nie zawadzi spróbować!

Tagi: