4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awans

awanse31 4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awans
Co może spowodować, że zamiast upragnionego awansu będziesz tkwić na swoim stanowisku pracy niemalże po wsze czasy? Jeśli kilka takich zachowań których pracodawcy nie lubią i nie tolerują. A już na pewno nie na kierowniczych stanowiskach.  Czego zatem unikać, jeśli starasz się o awans?

Negatywizm

samotnosc w pracy3 4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awansNic nie denerwuje bardziej niż pracownik, który wiecznie narzeka. Mało tego – takiej osoby się nie awansuje, bo nie będzie w stanie motywować innych a na wyższym stanowisku będzie coraz mocniej siać swój defetyzm. Z badań (CereerBuilder)wynika, że aż 62% pracodawców nie awansuje osoby o negatywnym podejściu do pracy bądź firmy.

Wulgaryzmy

zlosc w biurze2 4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awansStosowanie wulgarnego języka nie tylko pokazuje brak kultury osobistej, ale może również deprymować otoczenie. Jak szef, który klnie ma zarządzać pracownikami? Dlatego 51% szefów nie awansuje pracownika, który przeklina.

Plotkowanie

plotki w pracy3 4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awansZaufanie w pracy to ważna rzecz – a czy można zaufać menedżerowi, który jest mistrzem w plotkowaniu? No właśnie. Dlatego 44% przełożonych nie poleci plotkarza do awansu.

Niechlujstwo

balagan biurko1 4 zachowania, których lepiej unikać, jeśli oczekujesz na awansAż 36% menedżerów nie będzie chciało awansować pracownika, który po sobie nie sprząta i jest po prostu niechlujny. Lepiej zatem na swoim biurku i wokół  niego utrzymywać porządek.