Kochasz motocykle Harleya? To praca dla Ciebie!

HarleyJeszcze niecały miesiąc Harley-Davidson przyjmuje zgłoszenia do pracy, która dla wielu byłaby pracą marzeń – nawet jeśli jedynie na krótki czas. Cóż to za stanowisko? Otóż Harley poszukuje blogera – i to nie byle jakiego, bo takiego, który przez dwa miesiące będzie jeździł Harleyem po Europie.

Motor Harley – Davidson Street Glide, dwumiesięczne zatrudnienie, zwrot kosztów podróży i dodatkowo 25 tys. Euro? To zdecydowanie brzmi nie jak praca, lecz jak wygrana na loterii. Zwłaszcza, że zdobywca pracy będzie mógł motocykl zatrzymać.

Jak zwykle w tego typu pracach, wymagania są niewielkie – wystarczy paszport kraju Europejskiego, znajomość angielskiego i prawo jazdy na motor przynajmniej od trzech lat. Trzeba również przejść gęste sito rekrutacji opartej przede wszystkim o autoprezentację.

Podróż wybrańca zacznie się w maju – jej celem jest odkrycie najlepszych tras do jazdy motorem po Europie – mają to być wszelkie malownicze zakątki, które później bloger będzie opisywał na blogu i w mediach społecznościowych. Akcja jest częścią kampanii reklamowej Harley’a Discower More 2015. Jeśli opcja zostania blogerem Harleya się wam podoba, to zapraszamy na stronę rekrutacyjną –jeszcze macie chwile czasu, by zrobić wrażenie na rekruterach.

fot.:Carlo Lazzeri/sxchu