Praca marzeń – opiekun słoni

slonLubisz słonie? Chciałbyś spędzić w ich toarzystwie nieco czasu? Aplikuj o pracę jako opiekun słoni. Fucha wprawdzie nie jest długoterminowa – trwa zaledwie dwa tygodnie, ale można w tym czasie poznać Tajlandię i nauczyć się co nieco o tych pięknych zwierzętach.

Dwutygodniową eskapadę i pracę przy opiece nad słoniami oferuje serwis dreamjobbing.com wraz z The Tourism Authority of Thailand. Do aplikowania zaproszeni są wszyscy. Praca nie jest wprawdzie płatna, ale ten, kto ją otrzyma, doleci do Tajlandii za darmo, otrzyma zakwaterowanie i pokrycie wszelkich wydatków. W zamian spędzi dwa tygodnie w Tajlandii na podróżach, wspierając odpowiedzialną turystykę. W Tajlandii, gdzie słonie są sporą atrakcją turystyczną, często wykorzystuje się je w turystycznym biznesie ponad ich siły. Praca, jaką oferuje dreamjobbing.com ma pomóc w tym, by wzrosła świadomość turystów na temat wykorzystywania słoni w Tajlandii.

Aplikacje można składać za pomocą strony – dreamjobbing.com/ – jedyny warunek to paszport ważny do 24 grudnia 2014 i bycie powyżej 18 roku życia.

fot.:Cricava Technologies/sxc.hu