Preferowana forma kontaktu w aplikacji

Nie chcesz by Twój szef dowiedział się, że szukasz pracy? Masz zakaz używania prywatnej komórki w czasie pracy? Bywa, że nie masz dostępu do internetu przez kilka dni? Jeśli nie chcesz by zaproszenie na spotkanie kwalifikacyjne przeszło ci koło nosa, zaznacz w aplikacji preferowaną formę kontaktu.

Preferowana forma kontaktu wskazuje osobie rekrutującej, w jaki sposób są większe szanse że Cię zastanie – może to dotyczyć zarówno narzędzia kontaktu (mail, telefon) lub godziny (np. „telefon prywatny odbieram dopiero po 17.00, preferuję kontakt mailowy”)
W jaki sposób zaznaczyć preferowaną formę kontaktu? Najlepiej w treści maila którym przesyłamy aplikację. Piszemy o tym na końcu, pod całą treścią maila, ale przed podpisem. Sugeruję nie umieszczać tej informacji w Liście Motywacyjnym, ze względu na to, iż niektórzy rekruterzy nie czytają Listów Motywacyjnych – i w związku z tym nasza informacja o preferowanej formie kontaktu może nie zostać przez nich odczytana.

Informacja o tym, w jaki sposób najłatwiej się z Tobą skontaktować jest dość często spotykana w aplikacjach i nie należy się jej obawiać.