Za 5$ będę Twoją dziewczyną na FB

chlopiec dziewczyna Za 5$ będę Twoją dziewczyną na FBMłodzież nie ma w dzisiejszych czasach łatwo. O pracę trudno nawet dla dorosłych absolwentów- jak więc może sobie dorobić do kieszonkowego nastolatek? Strona GirlfriendHire.com umożliwia zarobek dziewczętom (legalnie i bez podtekstów) – za 5$ mogą one sprzedać swoje usługi zdesperowanym chłopcom. Na czym polega owa usługa? Na przykład na polubieniu chłopca na Facebooku.

W USA miarą wartości nastolatka jest jego popularność. Teraz popularnym trzeba być nie tylko w realu, ale również na Facebook. Posiadanie w znajomych ładnej dziewczyny, która sama ma dziesiątki czy nawet setki znajomych podwyższa status społeczny nastolatka. Wiadomością typu „świetnie się wczoraj bawiłam” można wzbudzić zazdrość kolegów i uwiarygodnić swoją historię o poderwanej, pięknej dziewczynie.

Sytuację wykorzystują dziewczęta i za 5$ „sprzedają siebie” w formie dołączenia do grupy znajomych zamawiającego, czy wysłania fałszywej wiadomości na profil czy tablicę klienta po to, by mógł się on chwalić znajomym. Twórcy witryny, która łączy chłopaków z dziewczynami uważa, że to nic zdrożnego – chłopcy chcą płacić, a dziewczyny na tym korzystają.

I co myślicie o takiej formie zarobkowania? Czy to już nie za dużo by sprzedawać znajomość z sobą na Facebook? Z drugiej strony, skoro jest popyt, to trudno się dziwić, że się pojawia podaż. Ciekawe czy za pomocą sztucznych znajomych można „dopalić” sobie profil tak, by stał się bardziej atrakcyjny dla pracodawcy…

Dodaj komentarz

One Response to “Za 5$ będę Twoją dziewczyną na FB”

  1. bea napisał(a):

    FB to Wielkie Nieszczęście niż pożytek.Niedługo wszyscy zostaniemy ,’dziwkami” bo to uczy braku godności i szacunku dla siebie.Dla nędznych pieniędzy jesteśmy gotowi się sprzedać za kilka dolarów.Nie wiem gdzie rozum i poszanowanie siebie, wykształcenie, wychowanie i godność człowieka.Jak by wszystkie kraje dawały mandaty za takie zdjęcia na skypie „tego typu”to byśmy szybko wyszli z kryzysu :p.Ludzie czy wy zdajecie sobie sprawę że Ci co Was oglądają to nie dlatego ze Was lubią tylko po to aby zrobić Wam krzywdę, po prostu szukają dla Was haka !?
    Sobie wyobrażam jakie Muzułmanie mają o nas opinie pomyślcie jak brzmi ,,chrześcijańska dziwka”.
    Nic dziwnego ze nas nie szanują, a na dodatku urządzamy show w kościołach mam na myśli koncerty.Pomyślcie Ci ludzie mają mniej niż my, ale ile mają godności.
    Aha przypominam że Ameryka to nie jest Europa.Europa słynęła kiedyś z kultury,trzeba do tego wrócić, trzeba wiedzieć na kim się wzorować.,,Na mądrzejszych się wzorować nie na głupich”. Dbajmy o szacunek i godność i przestańmy się wzorować na Ameryce i zacznijmy cenzurować co nam sprzedają.Nie dawać się wkręcać.