Chcesz pracować w Google? W tym roku masz większe szanse

google1 Chcesz pracować w Google? W tym roku masz większe szanseChoć Facebook mocno wydrenował pracowników z Google i tym samym wypozycjonował się na kolejnego najbardziej pożądanego pracodawcę świata, nadal wiele osób marzy by pracować w Google – w tym roku szanse na to będą większe niż kiedykolwiek, Google zamierza bowiem zwiększyć zatrudnienie o blisko 25%!

Około 6200 osób ma zostać zatrudnionych w tym roku w Google – to więcej niż w rekordowym pod względem zatrudnienia roku 2007. Jak na razie ekipa pracowników Google liczy 24.400 osób, którzy pracują w 60 biurach zlokalizowanych w 30 krajach na świecie.

Nie wiadomo jeszcze le biur zostanie zlokalizowanych w USA a ile w pozostałych krajach,. Plotka głosi, że 1000 stanowisk ma być ulokowanych w Europie.

Obecnie w Polsce Google poszukuje:

We Wrocławiu

  • Managera Wsparcia Klientów
  • Pracowników obsługi Klienta (z językiem rosyjskim francuskim bądź niemieckim)
  • Team Leaderów
  • Accountów

W Krakowie:

  • inżynierów oprogramowania (seniorów i początkujących)
  • testerów aplikacji (seniorów i początkujących)

Kiedy już wyślecie aplikacje do Google, pamiętajcie, by przetrenować odpowiedzi na dziwaczne pytania rekrutacyjne – Google słynie z tego typu zagadek podczas rekrutacji.

źródło:usatoday.com

Dodaj komentarz

One Response to “Chcesz pracować w Google? W tym roku masz większe szanse”

  1. karolina belniak napisał(a):

    hhmm czy to prawda ze mozna uwas pracowac ale niewychodzic z domu???ciekawi mnie to bardzo mam dwójke dzieci i lubie spedzac czas przed komputerem:)