Impreza firmowa szkodzi zdrowiu

Oczywiście nie każda impreza integracyjna szkodzi, ale pracownicy agencji nieruchomości z Rzymu, swoją imprezę integracyjną zapamiętają na długo. Dziewięciu z nich, wylądowało po atrakcjach zafundowanych przez pracodawcę na ostrym dyżurze. To się dopiero nazywa zabawa.

A co się właściwie stało? Otóż, jak donosi Puls Biznesu, w ramach zadań integracyjnych i team buildingowych (czyli takich, które mają budować ducha zespołu), pracownicy mieli zmierzyć się z własną odwagą i przejść się po  rozżarzonych węglach. Przeszli. Niektórzy jednak najwyraźniej zbyt wolno.

9 pracowników, zamiast mieć poczucie bycia odważnymi niczym lwy, doznało poczucia klęski, kiedy z poparzonymi stopami wylądowali na ostrym dyżurze. Teraz, pracodawca będzie sądził się z organizatorem imprezy o to, kto bardziej zawinił wobec pracowników. Jedno jest pewne – 9 poszkodowanych osób na myśl o kolejnej imprezie integracyjnej może się już nie uśmiechnąć.

Czy zdarzyło Wam się uczestniczyć w „objechanej” imprezie integracyjnej w której robiliście nietypowe rzeczy? Podzielcie się z nami doświadczeniem.