Tego warto słuchać! Poznaj 3 podcasty o rozwoju osobistym, biznesie i motywacji.

Nie masz pomysłu na to, jak w ciekawy sposób spędzić jesienne wieczory? Sięgnij po dawkę inspiracji płynącą z popularnych podcastów. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie, w którym znajdziesz coś o finansach, rozwoju osobistym, biznesie oraz motywacji. Miłego słuchania!

 

Więcej niż oszczędzanie pieniędzy

Okazuje się, że coraz więcej osób chce w świadomy sposób zarządzać swoimi finansami. Odcinki podcastu “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy” zostały pobrane już ponad 5 milionów razy! Zastanawiasz się, czy to także dla Ciebie? Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo finansowe, zarabianie, inwestowanie oraz mądre zarządzanie sobą, to ten podcast może być strzałem w dziesiątkę. Prowadzi go Michał Szafrański, autor książki Finansowy ninja. Znajdziesz tu nie tylko dużo rozmów z ciekawymi ludźmi i konkretnych wskazówek, ale także sporo informacji o tym, jak się wystrzec popularnych błędów w kwestii zarządzania pieniędzmi.

 

Rozwój osobisty dla każdego

Wojciech Strózik, który jest autorem tego podcastu, tak opisuje swoje przedsięwzięcie: “Fascynuje mnie rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą, dlatego w moich audycjach znajdziesz liczne porady dotyczące efektywnego wykorzystania dostępnej wiedzy i doświadczeń gości oraz moich własnych. Wiem, że właściwie i świadomie prowadzony rozwój osobisty jest podstawą przyszłych sukcesów i drogą do osiągnięcia niezależności i szczęścia”. Jeśli planujesz budować swój własny biznes, to koniecznie sprawdź ten podcast! Znajdziesz tu wiele cennych informacji, które przydadzą się każdemu przedsiębiorcy. 

 

Pani Swojego Czasu

Od czego zacząć budowanie swojego biznesu online? Biznes i rodzina – czy to się da pogodzić? Jak nie bać się sprzedawać? Na te pytania w swoim podcaście odpowiada Ola Budzyńska. Możesz ją znać z Instagrama, na którym zgromadziła już niemal 150 tysięcy obserwujących! Pani Swojego Czasu na przykładzie własnej marki pokazuje od podszewki, jak pisać bloga, budować zaangażowaną społeczność, organizować kursy online, sprzedawać swoje produkty oraz budować markę osobistą. W podcaście znajdziesz dużo życiowych porad i wiele cennych podpowiedzi.