Masz na koncie wynalazek? Stań do konkursu!

kreatywnosc2 Masz na koncie wynalazek? Stań do konkursu!Politechnika Świętokrzyska organizuje konkurs skierowany do studentów studiów I, II lub II stopnia. Aby wziąć w nim udział należy być twórcą lub współtwórcą wynalazku, wzoru użytkowego lub przemysłowego, który został zgłoszony do ochrony patentowej.

Celem konkursu jest promowanie wynalazczości wśród studentów oraz zwiększenie poziomu wiedzy na temat ochrony własności przemysłowej i prawa patentowego. Laureaci konkursu będą mieli możliwość wystawienia swoich wynalazków w kwietniu na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. Organizatorzy sfinansują przelot i pobyt w Genewie laureatom. Prace można zgłaszać do końca stycznia 2014 roku – zatem macie jeszcze nieco czasu. Więcej szczegółów na stronie patenty.tu.kielce.pl

Dodaj komentarz

2 Responses to “Masz na koncie wynalazek? Stań do konkursu!”

  1. Gośka says:

    Bardzo dobra inicjatywa. Innowacyjność to przyszłość Polski!

  2. emigrant says:

    Taaa…. niech jadą… niech pokazują swoje wynalazki… które są dopiero “zgłoszone do ochrony patentowej” a nie są w żaden sposób chronione !!!

    Zgłoszenie a otrzymanie patentu to dwie różne bajki – przed przyznaniem patentu pomysł/wynalazek nie jest w żaden sposób chroniony i tylko skończony idiota będzie się nim publicznie “chwalić”.