Szukasz pracy? Zostań Zombie!

Marzy ci się niestandardowa praca w elastycznych godzinach? Może zainteresuje Cię wakat zombie? Praca w Wielkiej Brytanii, w Zombie Manor House w okolicach Manchesteru.

Na czym ma polegać praca Zombie? Oczywiście na straszeniu żądnych krwi i emocji uczestników wyprawy do Manor House. Do dyspozycji pracowników będzie makijażysta, który zadba o odpowiednią oprawę wizualna pracowników oraz liczne akcesoria w postaci siekier, okrwawionych pił czy protez.

Zombie Manor House to jedna z atrakcji przygotowanych dla osób, którym znudziły się zwykłe walki paintballowe. Zamiast na poligon, drużyna (do 15 osób) jedzie do opanowanej przez zombie rezydencji i wyposażona w broń(airsoft) ma zlikwidować zombiaki. Wszystko wygląda ultra realistycznie, a uczestnicy mogą poczuć się jak na filmie. Sesja walki z zombie trwa około 3 godziny, może być realizowana również w nocy i kosztuje 99 Funtów od osoby.

Praca w charakterze zombie jest najwyraźniej w Wielkiej Brytanii popularna – w 2009 roku, wakat zombie uruchomiono w The London Bridge Experience and London Tombs.