Nagroda dla najlepszego szefa

najlepszy szef koszulka Nagroda dla najlepszego szefaBadania wykazują że ponad połowa pracowników narzeka na Swojego Szefa. Pojawiają się nawet konkursy w stylu „Konkursu na złego Szefa”, czy witryny internetowe na których można „Kopnąć Szefa”. W USA ustanowiono nawet Dzień Znieważania Szefa. Obiegowa opinia mówi, że najlepszy szef to taki, który jest na urlopie.
A przecież istnieją też lubiani i szanowani pracodawcy. Dlaczego ich nie doceniamy?

W wielu krajach Europy Zachodniej, oraz USA, organizowane są konkursy na Najlepszego Szefa. Pracownicy, którzy cenią swojego pracodawcę mogą w ten sposób go uhonorować. W Polsce niestety, żaden konkurs na najlepszego szefa jeszcze się nie odbył. Nagradzamy wprawdzie najlepsze firmy i tworzymy rankingi najlepszych pracodawców, ale nie mamy możliwości docenienia konkretnych osób.
Niektóre firmy w Polsce (np. Netia, Straż Graniczna) organizują wewnętrzne, doroczne konkursy dla najlepszych kierowników, konkursów takich jest jednak za mało – przecież nie tylko pracownicy potrzebują motywacji. Szefowie też!

Jak można docenić pracodawcę? Chociażby zakładając koszulkę z napisem „Najlepszy szef na świecie” a jeśli naprawdę BARDZO kochacie swego Szefa, możecie też zawsze założyć mu stronę internetową o nazwie najlepszyszefnaswiecie.pl

Dodaj komentarz

13 komentarzy to “Nagroda dla najlepszego szefa”

 1. Maenal napisał(a):

  Niestety u nas, w tej naszej Polsce jest tak, że jawne okazywanie szefowi sympatii odbierane jest jako wazeliniarstwo. Bardziej trendy jest szefa nie lubić i na niego narzekać w zaciszu palarni albo pokoju socjalnym (jak ktoś ma)
  Pozdrawiam

 2. kinga napisał(a):

  zauważyłam, że u nas jest taki zwyczaj, że szefa poprostu nie wypada chwalić, nawet jak się zachował ok to traktowane to jest jako „przypadek”. szef jest „tyranem” i jest – o zgrozo to złowieszczo zabrzmi: SZEFEM.

 3. Mateusz napisał(a):

  jak sie musisz co dzień użerać z kims kto wszytsko wie najlepiej to ciężko potem wyśpiewywac pieśni pochwalne, a gdzieś odreagować trzeba, Poza tym, konkurs na najlepszego pracownika- duża konkurencja, a szef jest tylko jeden.

 4. basia napisał(a):

  mój przełożony jest ok, jak trzeba to op….ale wiem, że nie muszę ściemnać, wymaga i rozumie.W porównaniu do szefów moich znajomych to zasłużył na koszulkę nie tylko z obrazka, ale z napisem „jestem aniołem”.

 5. snajper napisał(a):

  Mateusz! ciekawe kto by przyznawał u Ciebie tą nagrode, bo mam pewne podejrzenia.

 6. Mateusz napisał(a):

  taaaaaaa ja też, al ejak awansuje to wszystko się zmieni;)

 7. snajper napisał(a):

  władza dla ludu pracującego!!!!

 8. basia napisał(a):

  ej Panowie, to już chyba gdzieś kiedyś było;)

 9. ada napisał(a):

  gdybym ja założyła koszulkę z napisem najlepszy szef na swiecie to mój przełożony pomyślałby ze chce go wygryźć i że marzę zeby mi mówic „szefie”. ma jakąs rozbudowaną schizę, ze wszyscy sa przeciw niemu i dopatruje się rzeczy, których po prostu nie ma. Chyba by to nie wyglądało najlepiej.inna kwestia, że nie wpadłabym na to żeby taka koszulkę założyć! BAsia, nie idealizujesz za bardzo:>

 10. koza napisał(a):

  a mój szef jest kochany:) jest 2, no może dwa i pół raza większy ode mnie i w biurze się go boją, bo trzeba przyznać, ze potrafi byc specyficzny. No i głośny na pewno:) ale ma kochane serducho:D

 11. basia napisał(a):

  ej, no nie jest święty, ale ok. Nie chodzę do pracy z mokrymi rękami i nie zastanawiam się co dzisiaj wymysli, a w poprzednej tak miałam. ile nerwów miałam to moje..

 12. bezsenna napisał(a):

  Basia, to ja Ci gratuluje,,dziś czytałam tutaj tekst o wudu i sama się zastanawiam nad taką laleczką. chciałabym kogoś zobaczyć w koszulce chwalącej szefa. Koza, a ty co? jakiś romans w pracy:>

 13. ada napisał(a):

  mój mi dziś zrobił kawe:)) nominacja dla niego;)