PodTime – kolejny pomysł na drzemkę

Aaaaaaaach, uciąłby sobie teraz człowiek drzemkę prawda? Niestety jeszcze kilka godzin pracy przed nami. Gdybyśmy tak mieli PodTime gdzieś pod biurem…

Czasem mam poczucie, że gadżetów, które umożliwiają drzemkę w pracy jest więcej niż firm, które taki luksus proponują. Przed Wami kolejny projekt – PodTime – czyli kapsuła, która choć wiele miejsca nie zajmuje, daje pełny komfort drzemek. W czasie pracy oczywiście.

Kapsuła ma wymiary 2,1 na 1,1 metra i mieści jedna osobę. Co ciekawe, nie jest to gadżet do biura – kapsuły są bowiem własnością firmy PodTime i ustawiono je w Canary Wharf – biznesowym centrum Londynu. Każdy pracownik, który nie we własnym biurze kanapy, a poczuje się zmęczony, może wynająć sobie PodTime na pół godzinki lub godzinę (odpowiednio 5,99 i 9,99 Funta).

Kapsuly są dźwiękoszczelne, a po każdym kliencie prześcieradło na materacyku jest zmieniane – jest więc cicho, higienicznie i blisko biura. Ciekawe czy u nas takie coś by się przyjęło? Może takie kapsuły to pomysł na biznes dla kogoś z Was?