Motywator do nauki szybkiego pisania na klawiaturze

Komputery obecne są już w każdym miejscu pracy. Na wielu zaś stanowiskach są podstawowym narzędziem pracy. Efektywność pracowników i szybkość wykonywanych zadań byłaby niewątpliwie większa, gdyby pracownicy potrafili szybko i bezwzrokowo pisać na komputerze. Niestety, nie ma nauki bezwzrokowego pisania w szkołach, a rzadko który szef wysyła pracowników na takie kursy. A wyobraźcie sobie chociażby ostatnią wizytę na poczcie, w urzędzie skarbowym czy jakimkolwiek sklepie w którym prosiliście o fakturę – nie byłoby szybciej, gdyby osoba która was obsługiwała używała choć trzech palców zamiast dwóch? Dla tych, którzy chcą nauczyć się szybciej pisać, ale mają trudności z motywacją, a także dla szefów z poczuciem humoru którzy chcą zrobić swoim pracownikom zabawny i pożyteczny prezent, polecamy chomika na USB, który rewelacyjnie motywuje do szybszego pisania.

Chomik na USB, to maskotka poruszająca się po tradycyjnym, chomiczym kołowrotku. Podpięta do komputera biega tak szybko, jak szybko piszemy na komputerze- innymi słowy, większe umiejętności pisania na klawiaturze, owocują szybciej kręcącym się zwierzątkiem.

Zabawka bije rekordy popularności a w biurach nierzadko organizowane są wyścigi chomików. Przyznać też trzeba, że biegający chomik, na pewno motywuje do częstszych ćwiczeń i nauki szybkiego, bezwzrokowego pisania.

W Polsce, chomik na USB dostępny jest w sklepach z gadżetami i upominkami w cenie ok. 100 zł.