Jak przygotować dziecko do bycia trybikiem w korporacji?

Większość pracowników korporacji, czuje się w nich jak niewielki trybik ogromnej machiny. Pracujemy w nich jednak, bo korporacje dają nam sporo profitów – szkolenia, niezłe pieniądze, dodatki motywacyjne, możliwość wyjazdów i delegacji, ciekawe osoby w zespole. Do pracy w boksie trzeba się jednak przyzwyczaić. Może więc warto zacząć od małego przyzwyczajać dziecko do pracy typu „cubicle”?

Little Times, firma produkująca zabawki dla dzieci, na rynek wprowadziła zabawkę Young Explorer. Nie jest to zwyczajna zabawka, a w pełni działający komputer, umieszczony w czymś w rodzaju boksu biurowego. Różnica polega jedynie na tym, że jako produkt dla dziecka, boks jest kolorowy i oczywiście rozmiarami dostosowany do naszego malucha.

Spędzając przed monitorkiem w swoim własnym boksie pół dnia, dziecko z łatwością przyzwyczai się w życiu dorosłym do korporacyjnej formy pracy i nie będzie narzekać na brak prywatności, hałas i inne negatywy przestrzeni typu open space. Stację komputerową dla dzieci, wyposażono nawet w boczne skrzydełka, które mają chronić malca przed rozpraszaniem uwagi.

Wprawdzie cena gadżetu jest bardzo wysoka (2600$), ale czego się nie robi by zapewnić dziecku świetlaną przyszłość?