Idealny kubek biurowy

Jak wygląda idealny kubek biurowy? Każdy z Was ma pewnie swoje typy. Większość z nas w pracy korzysta z zupełnie typowych kubków – wyposażonych w logo firmy (w korporacjach, które mocno dbają o identyfikację) i takich zupełnie zwyczajnych. Kubek Steeper Keeper ma jednak coś, co przydałoby się niejednemu pracownikowi – uchwyt na tzw. szczura.

Ponad dwa lata temu, prezentowałam Wam 10 najlepszych kubków biurowych. Steeper Keeper nie znalazł się wśród nich, gdyż do tamtej pory nikt jeszcze go nie wymyślił! A idea jest tak banalna!

W uszku, kubek posiada wgłębienie, które umożliwia zaczepienie sznurka od torebki herbacianej i zapobiegnięcie tym samym jego wpadnięcia do środka kubeczka. Podczas picia, „szczurek” nie majta się też w kubku i nie dokonuje przypadkowego ochlapania nas zawartością. Proste – ale idealne.

A jak wyglądają Wasze biurowe kubki? Czy macie jednakowe kubki firmowe? Czy też może każdy z Was broni swojego kubka ściskając go nerwowo na podołku, czy nie przywiązujecie do tego w czym pijecie kawę lub herbatę wagi?