Czworaczki w jednej pracy

W podstawówce, miałam w klasie dwie pary bliźniaków jednojajowych. W jednej z nich chłopcy byli tak do siebie podobni, że wielu nauczycieli ich nie rozróżniało, co rodziło wiele zabawnych historii i dawało możliwość nadużyć przy odpowiadaniu. W koreańskim szpitalu Gacheon University Gil, pracę zaczynają czworaczki. Również jednojajowe! Ciekawe jak bardzo skonfundowani będą pacjenci.

Siostry Hwang, to czworaczki jednojajowe. Na świat przyszły 21 lat temu w tym samym szpitalu, w którym teraz będą pracować jako pielęgniarki. Każda z sióstr wybrała tą samą drogę kariery. Koreańskie czworaczki są jednojajowe, co oznacza, że są prawie identyczne – w szpitalu zaś nie bardzo będą się od siebie wyróżniać strojem.

Na dodatek,  tylko jedna z czworaczek ma mocno różniące się od pozostałych sióstr imię – Milall. Pozostałe siostry to Seol, Sol i Suel.

Pracodawcy czworaczek oraz personel szpitala podobno jest zachwycony tym, że będą mieli w pracy taki ewenement. Ciekawe tylko, jak będą reagować wybudzani z narkozy pacjenci, którym w oczach może się nie tylko dwoić, ale którzy widzieć będą poczwórnie.

źródło:weirdasianews.com