Biurko Bugatti – najdroższe biurko świata

Co dla każdego pracownika biurowego jest najważniejsze? Tak, oczywiście pensja, ale poza tym? Biurko! Co powiedzielibyście na biurko inspirowane marką samochodów Bugatti? Niestety kosztuje tyle ile całkiem przyzwoity apartament.

Biurko Bugatti wykonane zostało w pracowni Luzzo Bespoke. Pełna nazwa modelu to “Bugatti Grand Prix racing car inspired desk”, która wskazuje na temat przewodni biurka. Inspiracją były modele wyścigowe samochodów Bugatti z lat 30 tych. Samo przygotowanie biurka (które w całości przygotowywane jest ręcznie), zajęło 2000 godzin pracy projektantów, którzy precyzyjnie zaprojektowali każdy z 350 elementów składowych biurka. Potem, potrzebne było jeszcze 1500 godzin, by elementy te złożyć polerując je wcześniej na wysoki połysk. Jeśli jesteście zainteresowani całym procesem produkcji zapraszam na stronę producenta.

Na razie istnieje zaledwie jedno takie biurko, ale jeśli ktoś dysponuje kwotą 240.000 $ z którymi nie ma co zrobić, może nabyć sobie jedno z zaledwie 10 biurek, które pracownia Luzzo Bespoke zamierza wykonać. I jak Wam się podoba?