Masz problem z mailami po angielsku lub niemiecku? Zleć ich czytanie żywej osobie


Coraz częściej komunikujemy się w pracy lub w biznesie w języku obcym. Angielski czy niemiecki to podstawa, ale nawet umiejętność dobrego porozumiewania się po angielsku nie zawsze pozwala na to, by nasze e-maile były całkowicie pozbawione błędów. Jeśli literówki i lapsusy językowe w obcym języku zdarzają ci się często, może zainteresuje cię usługa eAngel, która właśnie została dodana jako rozszerzenie do Chrome.

eAngel to usługa, która pozwala na wysłanie e-maila do żywej osoby, która sprawdzi poprawność językową i gramatyczną maila. Dzięki temu, możesz wysyłając biznesową korespondencję uniknąć żenujących wpadek i zadbać o to, by twoje wiadomości docierały do adresata w idealnym stanie.

Usługa kosztuje  5$ miesięcznie i jest oferowana w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i hebrajskim. Polecana jest osobom z dysleksją oraz tym, dla których język w którym piszą maile nie jest natywny. Poza abonamentem można też zlecić sprawdzenie konkretnego maila – dobry pomysł wtedy, kiedy szukacie pracy za granicą i chcecie mieć 100% pewności, że jesteście profesjonalni, a wasza wiadomość pozbawiona jest błędów.