Targi Kielce najlepszym środowiskiem dla rozwoju innowacji

baner_500_x_250_px

Patronat InfoPraca.pl

Wynalazki, nowoczesne projekty, zastosowanie nowych technologii  i konferencje łączące biznes z nauką będą tematami czwartej edycji Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO Od 27 do 28 października w Targach Kielce naukowcy i przedsiębiorcy będą mieli szansę wymienić się doświadczeniem i dokonaniami.

W 2015 roku na ponad 1200 metrach kwadratowych wystawy zaprezentowało się 86 firm z sektora nowych technologii projektowanych dla różnych branż. Ponad 1100 zwiedzających w Targach Kielce szukało ciekawych i niebanalnych pomysłów jakie nurtują świat nauki.

Targi INNO-TECH EXPO łączą biznes i naukę

Tegoroczne targi stawiają przed sobą trzy główne cele: stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczenia, łączenia świata nauki i biznesu oraz promocje kreatywnego spojrzenia na rzeczywistość. Dzięki takim wydarzeniom wiele projektów, wykazujących się nowatorskim podejściem do wielu zagadnień życia codziennego, a często skrywanych w ośrodkach naukowych, ma okazję znaleźć inwestora gotowego podjąć się wyzwania jego realizacji. Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Nowych Technologii oraz Targi Kielce stają się inicjatorami spotkań, które nakierowane mają być na podjęcie współpracy w ramach wsparcia instytucjonalnego, kapitału czy kreowania innowacyjnych rozwiązań.

Organizatorzy Targów INNO-TECH EXPO prowadzą wiele rozmów z przedsiębiorcami i ośrodkami naukowymi, aby jesienią zaprezentować w Targach Kielce szeroki wachlarz ciekawych wynalazków i projektów. Na zwiedzających czekają strefy know-how (dzielenia się dobrymi i sprawdzonymi praktykami), startupów (najaktywniej rozwijających się mikroprzedsiębiorstw), strefa inspiracji, kreatywności, „sprzedaj swój pomysł” czy Internet rzeczy.

Jesienią w Targach Kielce nie tylko będzie można posłuchać ekspertów z branży, ale podzielić się również swoim pomysłem i poddać go pod ocenę specjalistów.

W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii odbędą się również drugie Świętokrzyskie Dni Informatyki.

Tagi: