Dodatek do pracy – dwa akry ziemi

cabot-trail-1246442_640Nęcą cię zielone wzgórza i uroki kanadyjskiej prowincji? W takim razie ta oferta pracy może być dla Ciebie idealna. Firma The Farmer’s Daughter Country Market poszukuje pracowników na wyspie Cape Breton w Kanadzie. Osoba, która zechce przenieść się na wyspę i pracować będzie mogła dodatkowo – poza prace – otrzymać 2 akry ziemi, na której będzie mogła postawić sobie domek.

Praca polega przede wszystkim na przygotowywaniu posiłków bądź pracy w piekarni bądź markecie. Niestety Cape Breton nie może zaoferować bardzo wysokich pensji a miasteczko potrzebuje również nowych rezydentów by móc się rozwijać. Stad pomysł na to, by osobom chętnym do pracy dać ziemię, by mogli zacząć budować swoje własne miejsce. Twórcy oferty pracy podkreślają, że jest to oferta dla tych, którzy chcą wieść proste życie w otoczeniu przyrody i zieleni oraz współpracy sąsiedzkiej. To miejsce dla tych, którzy lubią rodzinne pikniki i  chętnie dzielą się swoim czasem z innymi. To  również miejsce idealne dla tych, którzy lubią chodzić po górach, spacerować leśnymi szlakami i oddychać czystym powietrzem.

Wszystkich, którzy chcieli już wysyłać CV musimy zmartwić – praca jest niestety dostępna jedynie dla Kanadyjczyków bądź osób już posiadających zezwolenie na pracę, gdyż Cape Breton nie kwalifikuje się do Foreign Worker Program. Patrząc na zdjęcia widoków wyspy (iraz ponad 10.000 komentarzy pod ofertą pracy), strasznie szkoda. Już zazdrościmy osobie, która tę pracę otrzyma. Sami zresztą możecie obejrzeć zdjęcia Cape Breton i ofertę na Facebook.

fot.:theroub08/Pixabay.com

Tagi: