3 gadżety biurowe na zimę, które musisz mieć

kapcie 460x419 3 gadżety biurowe na zimę, które musisz miećZima to szczególnie ciężki okres dla pracowników biurowych. Trzeba przedzierać się w mrozie przez śniegi by do biura dojechać. Wstawać się nie chce, kiedy za oknem szaro i buro. A w samym biurze – a to za ciepło, a to za zimno… Jak można poprawić sobie warunki pracy zimą? Mamy dla was trzy gadżety USB, które na pewno wam pomogą.

Podgrzewane kapcie

kapcie2 460x422 3 gadżety biurowe na zimę, które musisz miećKażdy programista powinien mieć klapki Kubota, ale zimą nie są one najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego, można zainwestować niecałe 40 zł w kapcie na UBS. Będzie i wygodnie i w stopy ciepło.

Nawilżacz powietrza

nawilzacz 460x374 3 gadżety biurowe na zimę, które musisz miećKlimatyzacja wysusza powietrze – cierpi na tym nasza skóra i oczy.  Namówienie szefa na zakup nawilżacza powietrza nie zawsze jest prosty, ale za zaledwie 12 zł możesz kupić sobie przenośny nawilżacz na USB. Wystarczy włożyć go do szklanki z wodą. Uważaj tylko by nie zalać komputera.

Kubek z podgrzewaczem, mieszaczem i magnetyzacją wody

kubek1 460x363 3 gadżety biurowe na zimę, które musisz miećJeśli zdarza ci się, że kawa zdąży ci wystygnąć, to zainwestuj w kubek, który ją podgrzeje, zamiesza a jeśli wlejesz do niego wodę, to nasyci ją magnezem. Aby było ciekawie, można ustawić sobie różne poziomy temperatury. Kubeczek kosztuje około 100 zł.

Wszystkie gadżety znalezione na Alliexpress