Praca w Riot Games dla Polaka!

league-of-legendsMarzysz o tym, by pracować w przemyśle gier? Jesteś fanem League of Legends? Umiesz pisać I jesteś gotowy zamieszkać w Berlinie? W takim razie, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Riot Games uruchomiło właśnie sporą rekrutację. Poszukiwane są osoby na różne stanowiska – od Webmasterów, poprzez koordynatora eventów, po koordynatora produkcji. Jest też oferta pracy dla osoby biegle mówiącej po polsku – to stanowisko content managera polskich wersji językowych gier.

Polish Esport Content Editor, to osoba, która będzie odpowiedzialna za aktualizację polskich wersji językowych stron www poświęconych League of Legends, dbanie o  poprawność językową gry, budowanie i zarządzanie zewnętrzną bazą osób, które piszą o eSporcie.

Wymagania? Oczywiście płynna polszczyzna i zaawansowana znajomość języka angielskiego. Poza tym wymagane jest bycie za Pan brak z grą i społecznością fanów gry, umiejętność zarządzania WordPressem i Drupalem (systemy CMS), doświadczenie w tworzeniu i publikacji treści i bycie purystą językowym. Niestety Riot Games nie podał widełek za pracę w berlińskim oddziale, ale raczej dla miłośnika gry ma to znaczenie drugorzędne. Aplikować możecie poprzez stronę kariery Riot Games.

Tagi: