Meble dla zdalnego pracownika

meble biurko Meble dla zdalnego pracownika Pracując w domu mamy ten plus, że sami możemy organizować sobie naszą biurową przestrzeń. I wcale nie musi to być zwykłe krzesło i biurko z IKEA. Można zdecydować się na wygodę i styl. Kolekcję mebli do domowego biura w salonie proponuje Bizzarto w kolekcji Salvador.

Rozkładany, spory narożnik posiada dodatkowy tapicerowany stolik, który po rozłożeniu może pełnić rolę dość wygodnego biurka ze schowkiem na laptopa i okablowanie w ukrytej listwie. Do dyspozycji mamy również wysuwany elektronicznie podnóżek oraz elektroniczną regulację oparcia.

Meble w konstrukcji modułowej mogą być dowolnie łączone – tak by spełnić wymagania salonów o różnym metrażu.

Cena niestety dość wysoka – od około 9000 złotych. Z drugiej strony wygoda w pracy jest bardzo ważna – dzięki niej, jesteśmy bardziej efektywni.


I jak wam się podobają te mebelki?

Dodaj komentarz

2 Responses to “Meble dla zdalnego pracownika”

  1. pawełkaj says:

    Świetny mebel! Ostatnio kupowałem narożnik, ale niestety takie modele były bardzo drogie – poza moim zasięgiem. Ale aktualnie zmieniam pracę i szukam nowych ogłoszeń pracy na infopraca i gowork. Mam nadzieję że niedługo będę mógł sobie kupić taki narożnik. Pozdrawiam Paweł.

  2. emigrant says:

    9000 zł ??? Za taką kwotę można mieć dębowe meble robione na zamówienie przez stolarza…