Biurka do przestrzeni coworkingowych

BEEBOX Mobile Office 1 537x357 Biurka do przestrzeni coworkingowych Freelancerzy coraz częściej wybierają coworking – by nie siedzieć wiecznie w domu lub kawiarni wynajmują biurka na godziny, dnie lub miesiące. Koszt mniejszy niż własne biuro, a ludzi można spotkać, porozmawiać, nawiązać znajomości a niekiedy również biznesy. Minus – po skończonym dniu pracy cały swój majdan trzeba z powrotem targać do domu. No chyba, że biura do coworkingu miałyby takie biurka jak BeeBox.

BeeBox toi dość nietypowe biurko. Wygląda jak wielgachna skrzynia z metalu. I w pewnym sensie taką skrzynią jest. Tyle że mobilną, którą bez większych problemów można przemieścić po biurze czy przetransportować do nowego obiektu. Po rozłożeniu daje dużą przestrzeń pracy i miejsce w którym można schować wiele potrzebnych do pracy drobiazgów. Po zakończeniu pracy, biurko składamy i możemy bezpiecznie przechować swoje rzeczy bez ryzyka, że ktoś nam je ukradnie.

BEEBOX Mobile Office 2 537x357 Biurka do przestrzeni coworkingowych

Biurka nadają się nie tylko do przestrzeni coworkingowych, ale również jako tymczasowe miejsca pracy tam, gdzie ważna jest mobilność – wszystkie kable można schować w biurku, z którego wystaje zaledwie jeden przyłączeniowy kabel zasilania, zatem przesuwanie biurek i aranżowanie nowych ustawień nie stwarza problemów. Gdyby tylko mogły być choć odrobinę ładniejsze…

źródło:inhabitat.com

Dodaj komentarz