Serwis dla oszczędnych i kochających kawiarnie freelancerów

Pracujesz z domu, ale cisza która cię otacza cię drażni? Radio przez reklamy i wiadomości, których mimowolnie słuchasz zanadto cię rozprasza? Mamy rozwiązanie – serwis imitujący odgłosy kawiarni.

Freelancerzy często pracują w kawiarniach – miłe wnętrze, dobra kawa i wszechogarniający szum, który sprawia, że nie czujemy się samotni a jednocześnie nie jest nadto rozpraszający, to główne zalety pracy przy laptopie w kawiarni. Tyle, że jeśli codziennie wypijemy dwie kawy w kawiarni to ucierpi na tym nasze serce i portfel (lekko licząc 14 zł x 20 dni daje nam 280 zł wydanych na samą kawę – za dwa miesiące można już kupić przyzwoity ekspres).

Dla oszczędnych mamy zatem symulację dźwiękową kawiarni – wystarczy zrobić sobie dobrą kawę w domu, odpalić stronę coffitivity.com i otoczy nas przyjemny, kawiarniany zgiełk – zupełnie za darmo!

Jak przekonują twórcy serwisu, taki szum – jeśli nie jest za głośny- wzmaga kreatywność. I coś w tym musi być, bo rzeczywiście najlepiej zawsze pracowało mi się w Kolorach lub Mechanoff na krakowskim Kazimierzu. Czy są wśród czytelników freelancerzy? Potwierdzacie to?