Nigdy więcej wylanej kawy na dokumenty!

Zdarzyło się Wam kiedyś przez nieuwagę trącić kubek i wylać na dokumenty (bądź komputer) kawę lub herbatę? Ten koszmar jest znany wielu pracownikom biurowym. Jak temu zapobiec? Można nie pić kawy przy biurku (ale przecież to nierealne) a można też zaopatrzyć się w uchwyt do biurka, który zapobiegnie rozlewaniu kawy.

DrinkClip to prosty gadżet – uchwyt, który można przymocować na zasadzie spinacza do każdego biurka, który pozwala na trzymanie bezpiecznie kawy – jest pod ręką i na pewno się nie wyleje. Banalne prawda? A jakie wygodne. Gadżet pochodzi oczywiście z Japonii, ale kupić można go na całym świecie – również w Polsce (w cenie 25 zł). Co ciekawe, uchwyt tak mocno podbił serca osób, które zaczęły go używać, że na Fan Page marki na Facebook, można znaleźć zdjęcia DinkClipa z całego świata! Jedyne co mnie niepokoi to możliwość przypadkowego strącenia całego urządzenia z kubkiem w środku np. łokciem. W końcu wystaje z linii biurka. Wtedy jednak przynajmniej laptop pozostanie suchy, a zabrudzi się nam jedynie podłoga.

Uchwyt nie musi być wykorzystywany jedynie w biurze – podobno sprawdza się też w domu, a nawet w samochodzie. Jeśli planujecie powoli zakupy mikołajkowe dla kolegów z pracy, to taki dodatek może być jak znalazł – zwłaszcza dla kawosza.