Meble, które stworzą całe biuro – na bardzo małej przestrzeni

Zapomnijcie o rozwiązaniach z IKEA. Jeśli chcecie prowadzić własną niewielką działalność, to możecie nawet wynająć biuro o powierzchni kilku metrów kwadratowych. Jeśli zmieścicie na nich jeszcze kompaktową łazienkę i kupicie zestaw japońskich mebli Kenchikukagu, to zmieścicie się w zasadzie wszędzie.

Te meble to prawdziwy majstersztyk mieszczenia maksymalnie dużej ilości rzeczy na niewielkiej przestrzeni. W ramach składanego mebla mamy: biurko, sypialnię, miejsce do odpoczynku oraz miejsce do zjedzenia posiłku. Czego nam więcej w biurze trzeba? Oczywiście meble, by uzyskać ich kolejną funkcjonalność, trzeba składać i rozkładać. Nie jest to zatem może super wygodne, ale przyznać trzeba, że zmieszczą się nawet w bardzo niewielkim biurze.

Cena za takie cudo jest niestety niezwykle wysoka – aż 7436$ – za taką cenę, moglibyśmy spokojnie wynajmować w Polsce przez rok nieco większe biuro (choć na luksusy też nie byłoby co liczyć). Hmmm… mieszkając na 19 metrach doceniłabym komfort tych mebelków.

źródło:designlaunches.com