Podgrzewacz do lunchu

lunchbox Podgrzewacz do lunchu Dla gadżeciarzy, nawet biuro może być kopalnią pomysłów na to, jak wyróżnić sie z tłumu – może myszka z wentylatorem lub „nabiurkowy” informator o nastroju? A może podgrzewacz do lunchu na USB? Po to, by uniknąć kolejek przy biurowej mikrofali?

Electrolux zaprezentował ostanio prototyp nowego, biurowego gadżetu. Jest nim podgrzewacz My lunchbox.To wygodne w użytkowaniu i dość nowatorskie urządzenie, które pozwoli na odgrzanie gotowego posiłku wprost na biurku pracownika – rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie mają biurowej kuchni lub w których kuchniach zbyt wiele pracowników przypada na jedną mikrofalówkę i prób odgrzania w niej lunchu kończą się staniem w długiej kolejce.

lunchbox3 Podgrzewacz do lunchu My lunchbox zasilany jest poprzez USB. Pozwala na ustawienie  określonej godziny w jakiej chcemy zjeść lunch i optymalnej temperatury. Podgrzewacz powiadomi nas komunikatem na wyświetlaczu – lub na monitorze komputera – że lunch jest gotowy. Sprytne prawda? My lunchbox jest nawet wyposażony w bluetooth. Jeśli zatem nawet padnie nam prąd w biurze, to bateria podgrzewacza lunch podgrzeje a kontrolę nad nim będziemy mieć dzięki komunikacji przez bluetooth.To już moim zdaniem lekka przesada, ale nie można produktowi odmówić innowacyjności. Na razie nie wdrożono podgrzewacza do seryjnej produkcji. Chcielibyście taki?

Dodaj komentarz