Podgrzewacz do lunchu

Dla gadżeciarzy, nawet biuro może być kopalnią pomysłów na to, jak wyróżnić sie z tłumu – może myszka z wentylatorem lub „nabiurkowy” informator o nastroju? A może podgrzewacz do lunchu na USB? Po to, by uniknąć kolejek przy biurowej mikrofali?

Electrolux zaprezentował ostanio prototyp nowego, biurowego gadżetu. Jest nim podgrzewacz My lunchbox.To wygodne w użytkowaniu i dość nowatorskie urządzenie, które pozwoli na odgrzanie gotowego posiłku wprost na biurku pracownika – rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie mają biurowej kuchni lub w których kuchniach zbyt wiele pracowników przypada na jedną mikrofalówkę i prób odgrzania w niej lunchu kończą się staniem w długiej kolejce.

My lunchbox zasilany jest poprzez USB. Pozwala na ustawienie  określonej godziny w jakiej chcemy zjeść lunch i optymalnej temperatury. Podgrzewacz powiadomi nas komunikatem na wyświetlaczu – lub na monitorze komputera – że lunch jest gotowy. Sprytne prawda? My lunchbox jest nawet wyposażony w bluetooth. Jeśli zatem nawet padnie nam prąd w biurze, to bateria podgrzewacza lunch podgrzeje a kontrolę nad nim będziemy mieć dzięki komunikacji przez bluetooth.To już moim zdaniem lekka przesada, ale nie można produktowi odmówić innowacyjności. Na razie nie wdrożono podgrzewacza do seryjnej produkcji. Chcielibyście taki?