Stół konferencyjny typu huśtawka

Biznesowe spotkania i narady w biurze potrafią zmęczyć i prawie nikt za nimi nie przepada. Oczywiście, są konieczne, ale takie nudne… a może tak ożywić je za pomocą zmiany tradycyjnego stołu na huśtawkę?

W październiku prezentowałam Wam rower konferencyjny, który umożliwia prowadzenie służbowego spotkania w terenie i zdrowo. Niestety nie wykorzystamy go zimą czy w razie ulewy. Trzeba więc mieć alternatywę w biurze – może nią być np. Swing Table – czyli stół konferencyjny typu huśtawka.

Jak działa Swing Table?

Stół oraz 8 krzeseł jest zawieszonych na stabilnej konstrukcji, za pomocą stalowych linek. Krzesła nie mają podparcia, zatem delikatnie się huśtają – podobnie zresztą jak blat stołu. Wszystko jednak – zdaniem konstruktorów jest bezpieczne dla użytkowników.

Narada prowadzona przy takim stole na pewno byłaby nieco mniej nudna niż przy stole tradycyjnym – o ile oczywiście, żaden z pracowników nie cierpiałby na chorobę morską.

Stół wykonywany jest tylko na zamówienie i kosztuje „bagatelne” 5000 Funtów. Trudno ocenić na ile efektywne byłyby spotkania biznesowe prowadzone przy takim stole, ale na pewno robiłby on wrażenie na kontrahentach. A jak Wam się podoba pomysł huśtających się krzeseł konferencyjnych?

źródło:duffylondon.com