Mini akwarium na pracownicze biurko

akwarium nabiurkowe1 Mini akwarium na pracownicze biurkoMiłe miejsce pracy w zdecydowany sposób podwyższa zadowolenie pracownika. Jakiś czas temu pisałam o tym, jak ważne są rośliny w biurze. Także zwierzęta pozytywnie wpływają na biurową atmosferę. Nie w każdym biurze można jednak trzymać psa. Może zatem chociaż rybki? Specjalnie do tego celu zaprojektowano niewielkie akwarium na USB.

Mini akwarium, to połączenie mieszkanka dla rybki z organizerem biurowym – jest tu zarówno zegar elektroniczny z wbudowanym alarmem, pojemnik na długopisy, niewielka lampka, a nawet system głośników emitujący dźwięki natury. I oczywiście – akwarium.

Cały system podłącza się poprzez łącze USB do komputera – dzięki temu lampka oraz turbina filtrująca wodę mają zasilanie. W akwarium można hodować całkiem prawdziwą rybkę, która będzie umilać nam czas i uspokajać jeśli w pracy zbytnio się zestresujemy. Akwarium niestety nie jest jeszcze dostępne w Polsce. Zamówić je można w USA w cenie 40$. I jak Wam się taki biurowy gadżet podoba?

Dodaj komentarz

6 Responses to “Mini akwarium na pracownicze biurko”

 1. Vondi says:

  Fajna sprawa, czy moge prosic o namiar na ten sklep w USA, ktory sprzedaje to za 40$?

 2. akwarysta says:

  Koszmar.
  Takie coś może i jest fajne, jak się trzyma tam sztuczną rybkę. Przecież to jest za małe nawet dla miniaturowych krewetek…

 3. :/ says:

  przeciez to istne barbarzynstwo! to jak zycie w komorce pod schodami! czy naprawde chcesz dzien w dzien patrzec na cierpiaca istote! chore!