Pracownik IT najlepszym kochankiem

geek Pracownik IT najlepszym kochankiem Chcesz mieć udane pożycie seksualne – zwiąż się z informatykiem! Pracownicy działu IT okazują się bowiem być najlepsi w łóżku. Tak wynika przynajmniej z badań brytyjskich opublikowanych w The Sun. Czym pracownicy IT zasłużyli sobie na miano najlepszych kochanków? Otwartością na nowe doświadczenia i …umiłowaniem gadżetów – które najwyraźniej towarzyszą im nie tylko w pracy zawodowej.

Być może na sprawność pracowników działu IT wpływ ma również codzienne obcowanie z myszką… Najważniejszą cechą geek’ów wyróżniającą ich spośród innych zawodów jest brak egoistycznej postawy w łóżku. Tym samym dodajemy kolejny powód do listy powodów dla których warto spotykać się z informatykiem.

Kto poza działem IT może chwalić się swoimi sukcesami intymnymi? Z badań wynika że na drugim miejscu są pracownicy biurowi, pracownicy służby zdrowia, a na czwartym miejscu – bezrobotni! Jak widzicie, są plusy pozostawania bez pracy. Badania zostały przeprowadzone zanim jeszcze Pfizer zaczął bezrobotnym rozdawać za darmo viagrę.

źródło: chip.pl

Dodaj komentarz

11 Responses to “Pracownik IT najlepszym kochankiem”

 1. Paweł, Boss says:

  Moje kochanie mi ta strone podeslalo 😉 heh fajne wnioski autorka wysnula z pewnie swoich doswiadczen.

  Dodam tylko ze jestem informatykiem a konkretnie administatorem baz danych

  Sylwia kochanie moje kocham Cie nad zycie …

 2. sylwusia says:

  Moj facet jest Informatykiem ——-słodki jest z tym swoim sztucznym światem. ale dziewczyny nie poddawajcie sie bo cudownie jest przebić się przez te maszyny i nauczyć Go kochać 😉 Pawełku to dla Ciebie—– KOCHAM CIĘ

 3. kasia zeman says:

  A ja myślę,ze najlepiej przespac sie z przełożonym albo kolegą po fachu

 4. kasia zeman says:

  To oczywiście żart, żadna laska nie poleci na wspołpracownika lub kogos w tym stylu.

 5. grrr says:

  Ja jestem informatykiem, i to wolnym ^^ chętnie poznam miłą i czułą Białogłowę ;>

 6. paula says:

  tez mam faceta informatyka i WSZYSCIUTENKO tu jest prawda:* buziak kochanie!

 7. BlackPig says:

  Cóż pozostaje mi tylko pozostawić namiary hehehe

 8. mandragora says:

  mój narzeczony jest informatykiem, nic tylko sie cieszyć, chociaż szczerze mówiąc to troche to odbiega od stereotypu informatyka we flanelowej koszuli i przydługiej grzywce.

 9. Otwartość na nowe doświadczenia to immanentna cecha profesjonalistów w branży IT. Niewiele zawodów wymaga ciągłej nauki jak specjaliści w branży IT.

  Co do umiłowania gadżetów to nie przesadzajmy;-o
  Jest wielu miłośników gadżetów, którzy nie potrafią zrobić z nich użytku, nie trzeba gadżetów aby być dobrym. W końcu liczą się umiejętności nabyte i regularne ćwiczenia;-)

  Pracownicy z każdej branży mogą osiągać sukcesy na każdym polu, jeśli wiedzą czego chcą w życiu. Jeśli pracownik nie jest pewny czego oczekuje od życia, dobry psycholog pomoże mu w procesie coachingu.

 10. Bezpieczeństwo pożycia jest ważne dla drugiej osoby, aby nie musiała się obawiać niespodziewanych kłopotów. Improwizacja jest miła ale w biznesie podobnie jak w życiu partnerka musi się czuć bezpiecznie. Partner biznesowy też musi czuć, że ma zapewnione bezpieczeństwo IT.

 11. Coś w tym jest:) Mój mąż jest informatykiem:)