TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

twarz TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

Czy świętujecie Prima Aprilis w pracy? Odrobina humoru w biurze jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a śmiech idealnie rozładowuje napięcie, relaksuje i w pływa pozytywnie na nasze zdrowie – dlatego warto się śmiać – również w pracy!

Jako że dziś mamy Prima Aprilis i w większości biur koledzy będą sobie robić różne dowcipy, przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji. Jeśli nie zdążycie w tym roku, pomysły będą jak znalazł na 1 kwietnia 2010!

A jeśli Wasz szef nie pozwala na żarty biurowe bądź samo nie macie pomysłów – to przynajmniej uśmiechnijcie się oglądając pomysły!

1. Żółte karteczki
Rozwiązanie idealne dla szefa (na każdej karteczce można napisać „dać podwyżkę pracownikom”) lub kolegi który ma problemy z organizacją czasu pracy.

karteczki TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

2. Dla sekretarki
Odbieranie telefonów nie będzie już tak proste jak kiedyś!. (można też użyć przezroczystej taśmy samoprzylepnej – efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli umocowanie słuchawki do telefonu nie zostanie zauważone)

telefon TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

3. Dla fanów naszej-klasy
Kolega zbyt długo przesiaduje na naszej klasie? Przestrasz go tak, aby spadł z krzesła!

4. Dla szczurofoba
Tego żartu lepiej nie robić komuś, kto rzeczywiście bardzo boi się myszy. (Szczury maskotki wykorzystane na zdjęciu dostępne są w IKEA). Pomysł można zmieniać. Może koleżanka boi się pająków lub żab?

myszy TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

5. Dawno Cię nie było
Wystarczy odrobinę pajęczyny w sprayu (kupionej w sklepie ze śmiesznymi rzeczami) aby wmówić komuś, że jego przerwa na lunch trwała o kilka tygodni za długo.

pajeczyna TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

6. Biuro dla kosmity
Wystarczy odrobina folii aluminiowej, aby zamienić boks pracownika w stację kosmiczną

biuro kosmity TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

7. Golfowo – motoryzacyjnie
Dowcip wprawdzie nie z wykorzystaniem biura, lecz z wykorzystaniem samochodu. (managera?) Tylko skąd wziąć tyle piłeczek golfowych?

8. Gdzie moje biuro?
Żart wymaga głębokiego zaangażowania i …ekipy budowlanej, ale zdecydowanie warto! Dowcipnisie odcięli w nocy 11 pomieszczeń biurowych wstawiając ściankę działową z rigipsu.

9 Tekturowe biuro
Może czas na dzień bez nowych technologii?

tektura TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

10 Długo Cię nie było II
Do tego dowcipu potrzebujemy starej klawiatury, nasion trawy (trawa dla kotów do kupienia w sklepach zoologicznych) oraz kilku słonecznych dni. Potem wystarczy tylko podmienić klawiatury

trawa TOP 12 Najlepszych żartów biurowych

Bywa, że żarty biurowe nie kończą się dobrze

11. Wpadka z ksero
Tu przykład tego, co może się stać, jeśli nie przemyślimy żartu do końca

12. Kiedy szef nie zna się na żartach
W typ przypadku pracownicy postanowili zrobić dowcip szefowi, który kompletnie nie radzi sobie z nowymi technologiami. Pomyśleli nawet o tym, aby móc zdalnie zatrzymać windę i zgasić w niej światło. Niestety szef nie jest zadowolony, a pod koniec żartu nawet nieco pochlipuje… nie mamy informacji czy pracownicy wylecieli czy nie.

A jakie dowcipy biurowe dziś Wy sobie robicie?
fot.: ramzi hashisho, oddee.com

Dodaj komentarz

3 komentarze to “TOP 12 Najlepszych żartów biurowych”

  1. Super napisał(a):

    Super ze szczurami naj albo taśmom telefon sekretarce obkleić zrobiłam tak świetny pomysł

  2. adnews napisał(a):

    Dzięki za inspirację 🙂 My w podobnym klimacie witamy kolegów wracających z urlopu adnews.pl/przeglad-zartow-urlopowych-2/

  3. BP+ napisał(a):

    dzięki za inspirację