Udajemy, że pracujemy – wpadki

Przy odrobinie sprytu, dzisiejsze technologie pozwalają nam na to, aby udawać że jesteśmy w biurze nawet wtedy, kiedy siedzimy na plaży, lub jesteśmy – jak dziewczyna z reklamy – w salonie SPA. Warto jednak uważać na to, czemu w rzeczywistości oddajemy się w godzinach pracy, aby nie okazało się, że nasze zamiłowanie do przerw w pracy wyjdzie na jaw – a nawet obiegnie cały świat.

Tak stało się w przypadku australijskiego bankiera Davida Kiely, który w trakcie pracy oglądał na swoim komputerze rozbierane zdjęcia modelki. Nie wpadłby, gdyby jego kolega nie udzielał wtedy wywiadu na żywo dla stacji telewizyjnej. David siedział tyłem do kamery, wiec nagrania nie widział. Za to kamera doskonale widziała jego monitor z pojawiającymi się na nim zdjęciami modelki.

Z programu telewizyjnego szybko wycięto filmik i wrzucono go do sieci. Dzięki czemu, wpadkę bankiera obejrzał cały świat. Wy też możecie:

Wcale nie tak łatwo znaleźć ten niewielki monitorek i trzy zdjęcia modelki, które przezeń się przewijają – takie coś wystarczyło jednak do tego, by David obawiał się zwolnienia. Na szczęście Internauci, poza tym że obśmiali Davida, postanowili tez mu pomóc i wystosowali do jego pracodawcy petycję w której prosili o nie zwalnianie go z pracy. Podobno, pracodawca się ugiął i zapowiedział że Davida nie zwolni. Przypuszczalnie, nie będzie on już nigdy oglądał zdjęć żadnych modelek w pracy.