Sposób na kawę w pracy dla zabieganego pracownika

Mam w tym tygodniu wyjątkowy talent do znajdowania dziwacznych gadżetów dla pracowników lub przyszłych pracowników). Oto i kolejny pomysł – prosty, ale jakże funkcjonalny – uchwyt na kubek z kawą, który może sobie przyczepić do paska zabiegany pracownik.

Niektórzy po przyjściu do biura muszą napić się kawy. Część kawoszy może celebrować proces picia porannej kawy –  praca przecież nie ucieknie. Są jednak takie miejsca, gdzie od samego rana załatwia się, tworzy, konsultuje i często na łyk kawy nie ma czasuzwłaszcza jeśli stale się gdzieś biega. Dla takich właśnie zabieganych pracowników powstał klips, który pozwala na przypięcie kubka z kawą do paska u spodni. Dzięki temu, zawsze mamy pod ręką naszą „małą czarną” niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Kiedy zaś obie nasze ręce są zajęte, nie musimy zastanawiać się, co zrobić z kubkiem po kawie.

Jednym minusem uchwytu jest fakt, iż wygląda się z nim cokolwiek kuriozalnie. Poza tym, przypuszczam że pierwszych kilka dni użytkowania gadżetu dość często może owocować mokrymi spodniami lub poparzeniem, jeśli zapomnimy o tym, że kubek z kawą właśnie przypięliśmy do paska i z impetem siądziemy na naszym biurowym krzesełku.

Co sądzicie o gadżecie (pomyślcie też o tym, że jakkolwiek pomysł może wydawać się idiotycznym, ktoś kto to wymyślił, zdąży na tym zarobić – a więc rozwijajmy kreatywność!).

źródło:dvice.com