Sekretarka odgryzła penisa szefowi

Romans z sekretarką może być naprawdę niebezpieczny dla szefa. I to nie tylko ze względu na to iż romans ujrzy światło dzienne, czy też podejrzliwy mąż sekretarki odkryje przyczynę pracy żony na nocnej zmianie. Szef może też stracić penisa. Taka sytuacja miała miejsce w Singapurze.

Szef, wraz z sekretarką udali się na romantyczną przejażdżkę samochodem. Aby dodać romansowi nieco pikanterii, nie zdecydowali się na konsumpcję romansu w biurze, lecz w plenerze, a dokładniej rzecz biorąc w samochodzie zaparkowanym w parku. Kiedy sekretarka zaczęła prezentować szefowi swoje oddanie dla firmy we francuskim stylu, w zaparkowany samochód uderzyła ciężarówka. Szczęki sekretarki odruchowo się zacisnęły a szef został pozbawiony męskości.

Na szczęście, sytuację widział prywatny detektyw wynajęty przez męża sekretarki, który podejrzewał ją o biurowy romans. Detektyw szybko zaalarmował pogotowie. Niestety nie wiemy, czy szef jest już w pełni sprawnym mężczyzną, czy też romans biurowy zakończył się dla niego niezbyt szczęśliwie. W każdym razie, z historii można wyciągnąć dwa wnioski – romanse biurowe nie są bezpieczne, a jeśli chcecie kochać się w samochodzie, uważajcie na przejeżdżające ciężarówki.

źródło:weirdasianews.com