Przyjęcie gwiazdkowe w firmie okazją do flirtu

Już niedługo w firmach rozpoczną się gwiazdkowe imprezy i przyjęcia. Przybierają one różną formę – od zwykłych spotkań przy składkowym stole w biurze, przez kolacje w restauracjach po integracyjne wyjazdy na weekend. Imprezy pracownicze są uwielbiane bądź znienawidzone. Często tez, prowadzą do biurowego romansiku.

Internetowy serwis Radkowy Gaydar zapytał (za pomocą strony WWW oraz wywiadów telefonicznych), pracowników brytyjskich firm o to, czy imprezy gwiazdkowe w firmie są dla nich okazją do flirtu ze współpracownikami. Okazało się, że i owszem i to nader często. Aż 1/3 zapytanych uznała, że liczy na to, iż tegoroczna impreza firmowa przyniesie coś więcej niż wspólne życzenia i drobne prezenty. Co 10 ty badany wspomina, że choć raz zdarzyło mu się flirtować podczas gwiazdkowej imprezy firmowej.

Nierzadko do intymnych zbliżeń miedzy pracownikami dochodzi już podczas samej imprezy – w przypadku kiedy ma ona miejsce w biurze, badani wskazali następujące lokacje, w których dają upust namiętności: sala konferencyjna, składzik na przybory do sprzątania oraz … toaleta pracownicza.

Czy i u was biurowa impreza to okazja do flirtu?