Pracownik IT najlepszym kochankiem

Chcesz mieć udane pożycie seksualne – zwiąż się z informatykiem! Pracownicy działu IT okazują się bowiem być najlepsi w łóżku. Tak wynika przynajmniej z badań brytyjskich opublikowanych w The Sun. Czym pracownicy IT zasłużyli sobie na miano najlepszych kochanków? Otwartością na nowe doświadczenia i …umiłowaniem gadżetów – które najwyraźniej towarzyszą im nie tylko w pracy zawodowej.

Być może na sprawność pracowników działu IT wpływ ma również codzienne obcowanie z myszką… Najważniejszą cechą geek’ów wyróżniającą ich spośród innych zawodów jest brak egoistycznej postawy w łóżku. Tym samym dodajemy kolejny powód do listy powodów dla których warto spotykać się z informatykiem.

Kto poza działem IT może chwalić się swoimi sukcesami intymnymi? Z badań wynika że na drugim miejscu są pracownicy biurowi, pracownicy służby zdrowia, a na czwartym miejscu – bezrobotni! Jak widzicie, są plusy pozostawania bez pracy. Badania zostały przeprowadzone zanim jeszcze Pfizer zaczął bezrobotnym rozdawać za darmo viagrę.

źródło: chip.pl