Pracownicze kopanie piłki

Imprezy integracyjne organizowane przez zakłady pracy dla pracowników stają się od kilku lat coraz bardziej popularne. Form i pomysłów jest mnóstwo – od zwykłych wyjść na bilard czy kręgle, przez imprezy team- buildingowe, które poza integracją mają jeszcze wzmacniać zaufanie pracowników i uczyć ich kooperacji, po wielkie plenerowe imprezy rodzinne organizowane przez największe firmy. Teraz pojawiła się jeszcze jedna propozycja, która poza funkcjami integracyjnymi, niesie ze sobą jeszcze ducha rywalizacji pomiędzy…zakładami pracy. I to nie tylko polskimi – Europa Cup 2009 to mistrzostwa Europy zakładów pracy w piłce nożnej.

Mistrzostwa Europy środkowo – wschodniej zakładów pracy w piłce nożnej, odbędą się w maju (22-24) po raz pierwszy. Impreza zlokalizowana jest w Starachowicach, w nowoczesnych obiektach sportowych i jest ciekawą propozycją dla wszystkich firm, które chcą jednocześnie zrobić coś dla pracowników i dla własnego wizerunku. Aby wziąć udział w imprezie, trzeba zorganizować 10 osobową grupę pracowników, którzy chcą wziąć udział w meczu piłki nożnej pod sztandarem swojej firmy i wysłać zgłoszenie. Dla pracowników to forma miłego spędzenia czasu a dla firmy możliwość zaprezentowania się na europejskiej arenie i nawiązania kontaktów biznesowych. Przyznać trzeba że pomysł dość nowatorski.

Lubisz grać w piłkę nożną i uważasz że wraz z kolegami pokonasz każdą drużynę? Czas powiadomić szefa, bądź dział PR o imprezie.

Dane o projekcie: europa-cup.pl