Pieczątka dla kierownika

Twojemu przełożonemu z trudem przychodzi podjęcie jakiejkolwiek decyzji, co wstrzymuje prace nad większością projektów?Zamów mu ułatwiającą decyzję pieczątkę, która pozbawi go lęku przed koniecznością tłumaczenia się.

Niektórzy managerowie mają spore trudności z podjęciem decyzji – wysyłamy im sprawę, a ona powoli tonie w odmętach setek ważniejszych spraw. Bywa, że powodem odwlekania podjęcia decyzji jest niechęć przełożonego do tego, by wyjaśniać podwładnym powody podjęcia takiej a nie innej decyzji. W efekcie tego lęku, odpowiedzi nie ma, a kierownik kolejny dzień z rzędu „się zastanawia”. Jeśli znacie to z autopsji, proponuję proste rozwiązanie – pieczątkę „dobrze” , „źle”, którą można też zamówić w wersji „tak” i „nie” – wystarczy tylko wybrać opcję i złożyć podpis.

Zabawna pieczątka może być pomysłem na biurowy prezent imieninowy i choć ta, którą Wam pokazuje kosztuje 8$ i trzeba by ją sprowadzić z USA, to bardzo podobna, spolszczoną wersję na pewno za niewielkie pieniądze można wykonać na zamówienie.