Oby Twój Szef, był jak Oprah

Jaki najlepszy prezent dostaliście od Swojego szefa? Bony na Święta? Kryształowy flakon? Dysk zewnętrzny? Jakikolwiek by nie był Wasz prezent i tak na pewno nie przebije prezentów, jakie otrzymują od swojej szefowej pracownicy Oprah Winfrey Show. W tym roku, Oprah uszczęśliwiła wszystkich pracowników The Oprah Magazine nowym iPadem oraz czekiem na 10.000$ W tym roku jednak, w porównaniu z 2004 było naprawdę słabo…

W tym roku, prezenty dla pracowników związane były z 10 rocznicą The Oprah Magazine. Prezent dostał każdy pracownik, niezależnie od swojego stażu w firmie. W 2004 roku, Oprah swoim 276 najbliższym współpracownikom kupiła w prezencie samochód – Pontiac G6 sedan (taki jak na zdjęciu). Auto dostał każdy współpracownik. Tylko dla siebie. Całość prezentu wyniosła szefową „zaledwie” 8 mln$.

Oczywiście, kiedy ma się dochody na poziomie Oprah, można pozwolić sobie na taki gest, mimo wszystko jednak, nie każdy super zamożny szef w ten sposób honoruje swoich pracowników. Każdemu z Was życzę, aby Wasz szef był jak Oprah.