Czy zrobiłbyś sobie implanty piersi by dostać pracę?

woman-1477091_640Tak, dobrze przeczytaliście – pytanie kieruje do mężczyzn, bowiem to właśnie mężczyzna zdecydował się na taki dość drastyczny krok w celu poprawy swoich szans na etat.

Cała sytuacja miała miejsce w Chinach. 30 letni Ho, który nie mógł przez wiele miesięcy znaleźć pracy, uznał nagle, że kobiety mają znacznie większe możliwości o więcej jest ofert pracy właśnie dla nich. Postanowił zatem udawać kobietę i – by uzyskać większą wiarygodność – wszczepić sobie implanty.

Nie mając pieniędzy na operację, Ho zadłużył się, by zwiększyć swoje szanse na pracę. Rodzina nic nie wiedziała kiedy zatem wrócił z nowym biustem, szoku nie kryli. Oczywiście pomysł na posiadanie piersi nie spodobał się rodzinie bezrobotnego i w końcu, uległszy jej presji, Ho implanty usunął (nie spróbowawszy nawet czy jego metoda zadziała). Oczywiście, by móc usunąć implanty musiał zaciągnąć kolejną pożyczkę, co zaowocowało spiralą długów. Teraz Ho nie ma ani piersi, ani pracy ale ma nie mały dług.

Powyższa historia – choć brzmi dość nieprawdopodobnie i być może jest chińskim „hoaxem” pokazuje, ze nierzadko uciekamy się naprawdę do dziwnych zachowań  by dostać pracę. Pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego, że obecnie w Polsce mamy jednak rynek pracy pracownika.

źródło:oddictycentral.com

Tagi: