Wyładuj stres bez szkody dla współpracownika

Bywają takie dni w pracy, że chcemy kogoś zamordować albo przynajmniej poważnie uszkodzić. Rzadko które biuro wyposażone jest jednak w worek treningowy czy maszynę z talerzami do tłuczenia– w efekcie naszego zdenerwowania zdarza się nam więc krzyknąć na kolegę z pracy czy uderzyć pięścią w klawiaturę komputera. RageGage to gadżet biurowy, który pozwoli zredukować stres i nie niszczyć biurowego sprzętu.

Ach, gdyby tak można było walnąć w coś pięścią w chwili największego zdenerwowania w pracy – taka możliwość zdecydowanie poprawiła by nam samopoczucie i zdrowie (jeśli bowiem dusimy złość w sobie, to robimy krzywdę naszemu organizmowi). Szybkie i bezpieczne dla współpracowników i sprzętów biurowych wyładowanie negatywnych emocji umożliwią RageGage – niewielki biurowy gadżet na biurko.

Rage Gage to przycisk wykonany z miękkiego tworzywa wypełnionego żelem – jeśli uderzymy w niego pięścią, nasza dłoń nie straci na sprawności. Gadżet wyposażono w czujnik siły uderzenia, która rozumiana jest jako wykładnik frustracji i złości. W zależności od poziomu naszej wściekłości, po uderzeniu, RageGage nam odpowiada, próbując dodatkowo wpłynąć na obniżenie naszego poziomu stresu. Mówi czy nie – ważne że jest co walnąć.

Dodatkowo pomysłodawcy gadżetu stworzyli stronę internetową, z której pobrać można biurowe gry komputerowe, w których sterowanie odbywa się właśnie za pomocą uderzeń w RageGage – można zagrać np. w grę w której bijemy wirtualnego szefa. Ciekawe tylko czy przyjmują reklamacje, jeśli ktoś z urządzenia zrobi miazgę.

RageGage kosztuje 19$ i niestety trzeba go sprowadzać z USA. Pomysłowi pracodawcy powinni jednak ściągać te gadżety dla każdego pracownika- oszczędzili by sporo wydatków na nowe klawiatury i myszki.

źródło:chipchick.com