Najgorsze sposoby na odejście z pracy

rp_odejscie2.jpgJeśli chcesz odejść z pracy, to idziesz do szefa na rozmowę, wyłuszczasz mu sprawę swojego odejścia, ustalasz sposób zakończenia współpracy, załatwiasz formalności i dopiero wtedy informujesz o tym kolegów z pracy i znajomych na Facebooku. W złym tonie jest również nadmiernie się cieszyć – nawet jeśli rozpiera cię radość, oraz wyzłaszczać się w kierunku kierownictwa. Nie wszyscy jednak mają instynkt samozachowawczy i potrafią np. zwolnić się przez SMS. W jaki najgorszy sposób zdarzało się ludziom odchodzić z pracy?

W ramach Office Team Survey – badania przeprowadzonego przez firmę Robert Half, pracownicy okazują się być dość niefrasobliwi w wyborze metody odchodzenia z pracy . Oto największe wpadki w tym zakresie:

Oczywiście przy zwalnianiu się z pracy posiadając umowę o pracę sprawa nie jest taka prosta i nie da się wyjść i nigdy nie wrócić (grozi to dyscyplinarką). Przy umowie -zlecenie ryzykujemy zaś brakiem wynagrodzenia. Tak czy siak- nie próbujcie żadnej z tych metod. Zwłaszcza tej z mamą…

Tagi: